Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 11% przy bardzo wysokich obrotach stając się liderem wzrostów na warszawskim parkiecie. Biorąc pod uwagę technikę, doszło do wybicia poziomu poprzedniego, lokalnego wierzchołka. W praktyce oznacza to kontynuację wzrostów przynajmniej do kluczowego poziomu okolic 1 zł jaki wyznaczają cała seria wcześniejszych dołków. Warto także zwrócić uwagę na kanał spadkowy, z którym mamy do czynienia od lipca 2013 roku. Jeżeli opór 1 zł udałoby się pokonać to kolejny celem będzie górna krawędź kanału, a więc okolice 1,20 zł.

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Całkiem nieźle na wczorajszej sesji radziła sobie spółka Indygo, która odreagowuje wcześniejsze, bardzo silne spadki. Wzrosty o niemal 9% mogą zapowiadać drugą falę wzrostową w ramach korekty zapoczątkowanej 22 stycznia. Jej ostatecznym celem powinny być okolice 0,60 zł czyli kluczowy opór oraz linia trendu spadkowego. Dopiero wybicie tego poziomu dałoby całkiem mocny sygnał do dalszych wzrostów. Warto też mieć na uwadze, że aktualna korekta wzrostowa rozpoczęła się z poziomów bliskich historycznym minimom.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here