Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
lubawa

Spółka od początku roku porusza się w trendzie wzrostowym, która zwłaszcza w drugiej połowie roku nabrał dynamiki. Obecnie znajdujemy się przy linii trendu, po dość dużej korekcie, porównywalnej z poprzednią. Wczoraj spółka zyskała niemal 3% co daje szanse na pierwszy od dłuższego czasu tydzień zakończony na plusie. Miejsce na odbicie jest dobre i być właśnie się zaczyna.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, systemów POS i akcesoriów do rejestracji i zarządzania sprzedażą.

elzab

Tu sytuacja jest zupełnie odwrotna i spółka pewnie zmierza po szósty wzrostowy tydzień z rzędu. Wczorajsze wzrosty sięgające 3,4% powstałe przy narastających w ostatnich dniach obrotach, doprowadziły do wybicia poziomu dotychczasowego, historycznego maksimum. Mimo, że spółka przez większość notowań porusza się w trendzie wzrostowym, to ostatnie dwa lata były koszmarnym boczniakiem. Teraz pojawia się szansa na wybicie i dalsze wzrosty, choć należy pamiętać o sytuacji z początku bieżącego roku, kiedy po naruszeniu oporu przy jeszcze wyższych obrotach, doszło następnie do spadków.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here