Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji 6% przy całkiem wysokich obrotach, które utrzymują się na podwyższonym poziomie od kilkunastu dni. W tym czasie dochodzi do silnych wzrostów, potwierdzających trend wzrostowy, z jakim mamy do czynienia od początku ubiegłego roku. Wczorajsze wzrosty przyczyniły się do wybicia ważnego oporu w rejonie 1,20 zł. Obecnie spółka posiada otwartą przestrzeń do wzrostów, przynajmniej do okolic 1,45 zł. O spółce pisałem ostatnio 1 grudnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

Nowy tydzień rozpoczął się bardzo udanie dla Agrotonu. Spółka zyskała w poniedziałek prawie 5%, a wczoraj ponad 10%. Obie sesje odznaczyły się wyższym wolumenem niż wcześniejsze spadkowe. Wydaje się, że wszystko zmierza do zakończenia korekty, a wybicie poprzedniego szczytu będzie tego potwierdzeniem. Poprzednia analiza miała miejsce 18 stycznia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/JPY – odbicie od wsparcia, opcja CALL
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: CCC, Lotos
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here