Naga MarketsLST Capital prowadzi działalność inwestycyjną, głównie na rynku inwestycji niepublicznych, określaną jako venture capital, dotyczącą inwestycji w projekty inwestycyjne o wysokim potencjale wzrostu będące równocześnie w dość wczesnym stadium rozwoju, jak również określaną jako private equity, a dotyczącą przedsięwzięć już istniejących, rozwijających się w dużym tempie i wymagających dokapitalizowania w celu osiągnięcia dalszego wzrostu ich wartości.


Na wykresie miesięcznym widoczny jest silny trend wzrostowy, który dotarł w okolice poprzednich szczytów. Zamiast gwałtownych spadków, mamy jednak bardzo płaską korektę, widoczną na wykresie dziennym. Może to świadczyć o sile trendu wzrostowego.


Wykres dzienny przedstawia wspomnianą już płaską korektę, która przyjęła kształt konsolidacji między 1.80, a 2.30 zł. Brak mocnych spadków po dotarciu do kluczowego oporu, w czasie gdy cała giełda traci, może świadczyć o chęci kontynuacji trendu. Sygnałem do wzrostów byłoby wybicie kursu z konsolidacji.


Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Tak, jednak podaż nie ma gigantycznej siły, póki co oczywiście. W tym samym czasie wiele spółek traciło znacznie więcej, a tu tylko taka słaba przecena.
    Na razie jest to tylko spółka do obserwacji, jeżeli cała giełda w końcu ruszy, to uważam, że powinny wtedy też ruszyć te spółki, które dobrze radzą sobie wtedy, gdy większość spółek traci.

  2. Taka konsolidacja może być i dobrą dystrybucją… Wiele ciekawych komunikatów poszło na tym poziomie, a zostały one wykorzystane jedynie przez podaż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here