Naga MarketsLSI Software zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania. Dostarcza systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania procesami oraz systemy sprzedaży i obsługi klientów.

Na wykresie tygodniowym powyżej widzimy trend wzrostowy, który trwa od początku ubiegłego roku. Jednakże po ustaleniu maksimów w okolicach 12.80 ceny akcji przestały tworzyć nowe maksima.

Ruch boczny zaprowadził w tym miesiącu cenę pod linię trendu wzrostowego biegnącą od tegorocznych minimów. Dodatkowo cena znajduje się także pod 20-tygodniową średnią krocząca (SMA), która zapewniała wsparcie dynamiczne.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy zatem świadkami spowolnienia dynamicznego trendu, które może zapowiadać głębszą korektę. Przejdziemy teraz do wykresu dziennego, by nakreślić potencjalny scenariusz.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Wykres dzienny powyżej przedstawia zarówno omawianą wcześniej linię trendu jak i linię wsparcia (fioletowa) dla ruchu bocznego w jakim cena porusza się w ostatnich miesiącach. Skuteczne przełamanie tej linii może uwolnić spadki w kierunku obszaru wsparcia na 10.10/50.

Z kolei o potencjale do dalszych wzrostów będziemy mogli rozmawiać dopiero po wybiciu górą obszaru oporu blisko 12.80. Wtedy też kontynuowany byłby ponad półtoraroczny trend wzrostowy.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here