Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas poniedziałkowej sesji 6,1%, notując udaną końcówkę miesiąca, w którym cena podskoczył o przeszło 20%. Wczoraj przy wysokich obrotach doszło do przełamanie poziomu poprzedniego wierzchołka. Na wykresie tygodniowym widać, że jest to niejako potwierdzenie wcześniejszego naruszania ważnego oporu jaki tworzył szczyt z 2014 roku. W praktyce, wydaje się, że mamy otwartą przestrzeń nawet na historyczne maksima notowań. Jedna z najnowszych rekomendacji zakłada cenę docelową przy 12,80 zł. To wciąż ponad 15% wyżej od ceny rynkowej. Ostatnio o spółce pisałem 2 listopada.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie.

Spółka zyskała na wczorajszej sesji 3,5% wychodząc na nowe maksimum trendu wzrostowego. Spoglądając na wykres w skali tygodniowej, widać że jest to także wyraźne potwierdzenie przełamania ważnego oporu opartego o szczyt z końca 2013 roku. Obecnie wydaje się, że najbliższą przeszkodą będzie opór okolic 13,60-13,80 zł czyli cała seria szczytów z poprzednich lat. Możliwe więc, że czeka nad kolejne kilkanaście procent wzrostów. Poprzednią analizę spółki wykonałem 18 listopada.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here