Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania.

Te artykuły również Cię zainteresują
lsisoft

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Piątkowa sesja zakończyła się na 4% plusie co świetnie wpisało się w panujący bardzo dynamiczny trend wzrostowy. W całym ubiegłym tygodniu kurs wzrósł o ponad 20% przy jednych z najwyższych obrotów w historii notowań. Pokonanie oporu okolic 8 zł jest czytelnym sygnałem, że kupujący będą niebawem atakować kluczowy szczyt z 2014 roku czyli 9,64 zł. Jeżeli udałoby się pokonać i tę przeszkodę, kolejny ważny opór znajdziemy dopiero przy 11,50 zł. O wzrostach informujemy od 21 kwietnia.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Spółka jest producentem płytek ceramicznych i elementów dekoracyjnych – specjalizuje się w produkcji płytek gresowych barwionych w masie oraz granitu ceramicznego.

ceramika

4% wzrosty przy najwyższym wolumenie od początku roku to osiągnięcia strony popytowej podczas ostatniej sesji minionego tygodnia. Spółka od dłuższego czasu porusza się w trendzie wzrostowym jednak mocne przyspieszenie nastąpiło dopiero w połowie kwietnia. Od tego czasu byliśmy świadkami słabych ale regularnych spadków, które prawdopodobnie okażą się tylko korektą. Piątkowa reakcja kupujących ma miejsce na poziomie wsparcia jakie wyznacza m.in. poprzedni wierzchołek. Odbicie podparte obrotami w tym rejonie może wskazywać na koniec korekty i powrót do wzrostów. Jeżeli tak będzie, kurs powinien dość szybko osiągnąć poziom dotychczasowego maksimum przy 1,77 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/USD – blisko linii trendu
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: PKN Orlen – 23 maja 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here