Naga Markets“Wyniki osiągnięte przez GK LPP SA w 2017 roku w podstawowej mierze zależały od funkcjonowania pięciu detalicznych sieci sprzedaży Reserved, Cropp, House, Mohito oraz Sinsay, przy czym najistotniejszą część przychodów i zysku wypracowały sklepy Reserved. Natomiast największą dynamikę przyrostu przychodów odnotowała sieć sprzedaży Sinsay i Reserved” – informuje raport LPP za czwarty kwartał oraz cały 2017 rok.

Zysk netto w IV kw. 2017 r. wyniósł 299,5 mln zł w stosunku do 157 mln zł raportowanego rok wcześniej. W ujęciu jednostkowym zysk netto za cały przeszły rok plasował się na poziomie 493,43 mln zł, czyli ponad 200 mln zł wyżej niż w 2016.

Jak można się domyślić, wyniki przełożyły się na umocnienie akcji LPP podczas środowej sesji. Zniesienia powracają nad poziom S/R i 61,8% zniesienia Fibonacciego, który został dynamicznie wybity pod koniec miesiąca:

Źródło: Tradingview.com


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

5 KOMENTARZE

  1. Aspiracje są, żeby dogonić światową konkurencję i z roku na rok widać, że jest coraz bliżej. Ciekawe czy kiedyś zbliżą się kursem do takiego Inditexu czy H&M. Jako szczęśliwy posiadacz akcji LPP życzę im tego z całego serca 🙂

  2. Wyniki robią wrażenie. Zeszły rok to prawdziwa bomba i mega wzrost, ale trzeba pamiętać, że to był powrót do poziomu, który już marka wcześniej osiągała, natomiast świetne zamknięcie roku i ogólny wynik, pomimo słabego I kwartału, pozwalają bardzo optymistycznie patrzeć na najbliższy okres.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here