Naga MarketsKurs akcji odzieżowego giganta na krajowym rynku, spółki LPP rósł podczas piątkowej sesji o około 5,21%. Akcje drożały o 420 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 8480 zł. Jest to mocny wynik na tle zyskującego w piątek 0,59% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle poprzednich dni i ostatecznie zamknęła się na poziomie 8480 zł. W sumie od połowy marca, odbicie doprowadziło do zwyżki o ponad 115%.

Kolejny atak na opór

Notowania odzieżowej spółki zachowywały się mocno w miniony piątek, szczególnie na tle słabości szerokiego rynku. Generalnie cały ubiegły tydzień wypadł okazale, gdyż kurs wzrastał o ponad 8%. Był to najmocniejszy tydzień od początku roku. Notowania kolejny raz testują opór przy 8400 zł. Coraz słabsze odbicia od tego poziomu, sugerują że popyt zbiera siły do wybicia. Takie wybicie otworzy drogę do okolic 9000 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
InvestCuffs
lpp 15.03.2021
Notowania LPP 15.03.2021

Inwestycje w Rosji

LPP podpisała z rosyjską spółką deweloperską długoterminową umowę najmu w moskiewskim parku przemysłowym, podała spółka. Dzięki nowemu obiektowi spółka planuje potroić liczbę realizowanych zamówień internetowych w tym regionie. “Strategia LPP w zakresie rozwoju omnichannel w Rosji stawia przed nami nowe wyzwania, związane z ekspansją sieci i ciągłym usprawnianiem infrastruktury logistycznej. Od dawna obserwujemy duże zainteresowanie ofertą naszych sklepów internetowych wśród klientów z tego regionu, a okres pandemii dodatkowo umocnił ten trend.

Inwestycja w nowoczesne fulfillment center w kompleksie “PNK Park Zhukovsky” stanowi tym samym istotny krok w stronę realizacji celów związanych z dynamicznym wzrostem sprzedaży w kanale e-commerce” – powiedział dyrektor ds. logistyki Sebastian Sołtys, cytowany w komunikacie. Pierwszy etap inwestycji realizowanej przez Grupę PNK na zlecenie LPP jeszcze w bieżącym sezonie zakłada budowę obiektu o powierzchni 30 tys. m2. Zgodnie z ustaleniami, drugi etap będzie kontynuowany w 2022 roku wraz z rosnącymi potrzebami powierzchniowymi gdańskiej firmy. Magazyn zostanie wybudowany w odległości 19 km od obwodnicy Moskwy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro usd | bitcoin analiza | bitcoin informacje | bitcoin wykres | dax forum |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here