Naga MarketsLPP z kolejną wysoką wyceną. BM BDM wycenia LPP na 10 440 zł Podczas dzisiejszej sesji światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja BM BDM dla LPP. W raporcie analitycy podnieśli mocno wycenę spółki do 10 440 zł, zalecając kupno akcji. W raporcie jedynym ryzykiem dla spółki jest ewentualny powrót lockdownu w ujęciu krajowym, generalnie jednak prognozuje się silną poprawę wyników. Warto dodać, że w połowie lutego także Goldman Sachs wycenił akcje LPP na 10 000 zł.

Prognoza poprawy wyników

Autorzy raportu zawrócili uwagę, że w trwającym roku obrotowym spółka powinna zdecydowanie poprawić wyniki, a większość problemów z pandemią jest już za nami (tu jest jedyne ryzyko dla spółki – powrót obostrzeń), poprawa powinna mieć miejsce już od pierwszego kwartału.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Doceniamy silny e-commerce grupy, który w ostatnich kwartałach notował wysokie dwucyfrowe dynamiki, a także bardzo bezpieczny bilans (gotówka netto). Pozytywnie odbieramy powrót do wysokiego tempa rozwoju powierzchni handlowej, która będzie widoczna w tańszych markach grupy i atrakcyjne mnożniki rynkowe (dyskonto względem głównych konkurentów dla P/E i EV/EBITDA)” – podano w raporcie.

Na wykresie kurs przebija ważny opór, a to otwiera drogę do okolic przynajmniej 9000 zł.

lpp


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs zl | kurs dolara | cd notowania | jsw analiza | komentarze gieldowe |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here