Naga Markets

LPP w układzie spadkowym. Główne wsparcie w okolicach 7600 zł Kurs akcji odzieżowego giganta na krajowym rynku, spółki LPP rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,02%. Akcje drożały o 85 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 8505 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,75% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle poprzednich dni i ostatecznie zamknęła się na poziomie 8440 zł.

7600 zł kluczowym wsparciem

Notowania odzieżowego giganta od marca nie spadają poniżej wsparcia w rejonie 7600 zł. Mimo tego, tendencja nadal jest spadkowa. W omawianym okresie mamy sekwencję coraz niżej położonych wierzchołków. Obecnie kurs bliżej ma do wspomnianego wsparcia, gdzie może dojść do zainicjowania kolejnego odbicia.lpp 16.09.2022
Notowania LPP 16.09.2022

Duża inwestycja

LPP Logistics – operator logistyczny LPP – otworzył nowe Fulfillment Center w Panattoni Park Tricity South II Pruszczu Gdańskim. Obiekt dostarczony przez Panattoni, który docelowo wygeneruje do 2 tysięcy nowych miejsc pracy, będzie dedykowany obsłudze e-commerce i jest obecnie największym tego typu magazynem w sieci dystrybucji Grupy LPP, podały LPP Logistics i Panattoni we wspólnym komunikacie.

Na powierzchni liczącej łącznie 64 tys. m2 obiekt pomieści do 6 mln sztuk odzieży i akcesoriów, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zaawansowanej automatyki magazynowej będzie mógł realizować do 100 tys. wysyłek dziennie i tyle samo zwrotów. Inwestycja wspiera dystrybucję zamówień online do klientów Grupy w Polsce, Niemczech, Ukrainie, krajach bałtyckich oraz we Włoszech i Hiszpanii, podano.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: oncoarendi akcje kupno | famur akcje wykres | kurs asseco | pekao cena akcji | cdr gpw | analiza | biomed lub akcje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułRafako, PBG i MS Galleon przedłużyli termin sprzedaży akcji Rafako do 31 października br.
Następny artykułING Bank Śląski z kolejnym niżej położonym wierzchołkiem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here