Naga MarketsLPP w dobrej formie. Najnowsza rekomendacja wycenia spółkę na 7850 złKurs akcji odzieżowego giganta na krajowym rynku, spółki LPP rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,83%. Akcje drożały o 60 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 7335 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,44% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle poprzednich dni i ostatecznie zamknęła się na poziomie 7270 zł. W sumie od połowy marca, odbicie doprowadziło do zwyżki o ponad 105%.

  • LPP wprowadza proekologiczne zmiany
  • Pozytywna rekomendacja pomogła notowaniom

W kierunku oporu

Notowania LPP wyglądają relatywnie mocno na tle sektora odzieżowego. Być może jest w tym zasługa wydanej pod koniec lipca mocnej rekomendacji kupna z ceną docelową przy 7850 zł czyli nadal znacznie powyżej wyceny rynkowej. Na podobny ruch może wskazywać układ techniczny.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mamy odbicie od dobrze respektowanego wsparcia w rejonie 6000 zł, a najbliższy opór wypada mniej więcej tam, gdzie wspomniana cena docelowa z rekomendacji. Wydaje się, że wybicie poziomu 7400 zł powinno oznaczać mocniejszy ruch i próbę zaatakowania nawet 8000 zł.

lpp 13.08.2020
Notowania LPP 13.08.2020

LPP będzie bardziej eko

LPP jako pierwsza polska firma przystąpiła do międzynarodowej inicjatywy, której celem jest globalne ograniczanie negatywnego wpływu branży odzieżowej na środowisko naturalne –

“Zero Discharge of Hazardous Chemicals” (ZDHC), podała spółka. Dołączenie do inicjatywy oznacza dla gdańskiej spółki dostęp do światowego know-how, najlepszych praktyk, standardów i rozwiązań wykorzystywanych nie tylko przez inne firmy, ale też przez środowiska akademickie oraz branżowe, które stymulują rozwój przemysłu tekstylnego, podano w komunikacie. “Obszar związany z substancjami chemicznymi wykorzystywanymi w sektorze wymaga ciągłego budowania wiedzy wewnątrz firmy i wśród naszych partnerów. ZDHC pozwala połączyć siły, by sprostać temu niełatwemu wyzwaniu. Jednakże każda firma samodzielnie odpowiada za wdrożenie standardów u swoich podwykonawców.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here