Naga MarketsLPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku.

lpp
źródło xStation 5

Spółka zanotowała we wtorek jedną z najmocniejszych sesji od początku bieżącego roku. Jej akcje rosły o ponad 5% przy nieco podwyższonych obrotach. Kurs naruszył linię trendu spadkowego, która trwa od początku 2018 roku. Cena wybiła już opór w rejonie 8700 zł czyli poprzedni wierzchołek. Jeżeli zwyżka będzie kontynuowana, wydaje się, że popyt powinien dążyć do wyrównania szczytu z końca sierpnia ubiegłego roku czyli okolic przynajmniej 9500 zł. Powodem nagłej zwyżki była informacja o wynikach za pierwszy kwartał. Według wstępnych szacunków, spółka odnotowała 105 mln zł straty operacyjnej, jednak niższej niż w przed rokiem, natomiast zanotowała także silny bo aż 16% wzrost wielkości przychodów. Na koniec marca powierzchnia handlowa powiększyła się o 8,5%.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Wittchen, CI Games, Asbis

LiveChat jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu “live chat dla biznesu”. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2014 r.

livechat
źródło xStation 5

Także LiveChat odnotowała bardzo mocną sesję we wtorek. Notowania otworzyły się spora luką wzrostową i akcje szybko osiągnęły poziom 10% wzrostu. Sesji towarzyszyły także najwyższe obroty od początku roku. Powodem wzrostów był raport sprzedażowy ze stanem na 1 kwietnia. Wynika z niego, że spółka posiada już 26714 klientów, którzy korzystają z płatnego oprogramowania. W marcu liczba klientów wzrosła o 335 firm. Zauważalna jest więc poprawa zarówno w ujęciu miesięcznym jak i w porównaniu z ubiegłym rokiem. Na wykresie po za wybita linią trendu, mamy także wyjście ponad poziom dwóch ostatnich wierzchołków oraz przekroczoną barierę 30 zł. Wydaje się więc, że spółka powoli zaczyna odrabiać ubiegłoroczne straty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here