Naga MarketsFirma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

lpp d1

Na wykresie dziennym widać, że kurs po silnych spadkach sięgnął kolejny raz ważnego wsparcia na poziomie ok. 7400 zł. Ostatnie miesiące to typowy ruch boczny. Jeżeli dojdzie do kolejnego odbicia w górę od tego wsparcia, cena może osiągnąć opór ok. 8500 zł. Ciężko w aktualnej sytuacji liczyć na powrót do szczytu na 10 000 zł.

lpp w1

Interwał tygodniowy pokazuje, że niewiele tak naprawdę brakuje, aby świeca W1 była pin barem, który w kontekście ważnego wsparcia będzie czytelnym sygnałem do zwyżki.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here