Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

Te artykuły również Cię zainteresują
lpp

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zakończyła wczorajszą sesję na 4% wzroście i był to najlepszy dzień od dłuższego czasu, przynajmniej od momentu rozpoczęcia konsolidacji w ramach formacji klina zniżkującego. Wcześniejsze wybicie z tej formacji górą nie było zbyt dynamiczne i dopiero wczorajsza sesja znacząco zwiększa szanse na rozwinięcie zwyżki. Tym samym LPP prawdopodobnie dołączy do innych spółek z sektora odzieżowego, które już wcześniej mocno zyskiwały. Trend jest jednak spadkowy, dlatego wzrosty mogą być jedynie większą korektą. Wydaje się, że kurs powinien rosnąć do okolic 6000 zł. Poprzednio analizowałem spółkę 25 lutego.

Zadaniem GPW jest organizacja obrotu instrumentami finansowymi.

gpw

3,6% wzrostu to osiągnięcie spółki GPW podczas środowej sesji. Jest to ważny krok ku dalszym wzrostom, gdyż wyznacza nowe maksimum trwającej od połowy lutego zwyżki oraz dokonuje zamknięcia się ceny ponad poprzednim wierzchołkiem. Po wcześniejszym wybiciu linii trendu spadkowego, jest to znaczące potwierdzenie ważności ruchu wzrostowego. Obecnie można zakładać kontynuację wzrostów przynajmniej do kolejnego oporu czyli okolic 43 zł. Pod względem technicznym wzrosty rozpoczęły się w idealnym momencie. Zwracałem na to uwagę podczas szerszej analizy z 24 lutego.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here