Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

Te artykuły również Cię zainteresują
lpp

Gwiazdą pierwszej sesji nowego tygodnia była spółka LPP, która zyskała ponad 14% przy niezłych obrotach. Informacją, która napędzała wzrosty na mocno wyprzedanym gruncie był 20% wzrost przychodów w minionym miesiącu. Od połowy kwietnia kurs porusza się w kanale spadkowym, szerszy trend również nadal jest spadkowy. Wczorajsze wzrosty dają szansę na zmianę układu sił przynajmniej w krótkim terminie. Wszystko wyjaśni się już niebawem, gdy cena będzie testować górną krawędź kanału oraz ważny opór okolic 4750 zł. Ostatnio o spółce pisałem 25 lutego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka wykonuje sieci elektroenergetyczne średniego i niskiego napięcia, instalacje elektryczne silnoprądowe i słaboprądowe, integruje systemy automatyki procesowej i elektroenergetycznej.

elektotim

Spółka rosła podczas wczorajszej sesji o 6,3% i była to kontynuacja ruchu rozpoczętego w ubiegły piątek. Mamy zatem mocne, kolejne odbicie od dolnej krawędzi rocznego kanału spadkowego. W szerszej perspektywie kanał wygląda jak duża formacji flagi czyli korekta w długotrwałym trendzie wzrostowym. Skupiając się jednak na obecnych notowaniach, wydaje się, że cena powinna rosnąć teraz do górnej krawędzi czyli okolic 16 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSrebro – na kluczowym wsparciu, możliwa opcja CALL
Następny artykułOpcja na dziś – GBPUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here