Naga MarketsFirma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

lpp w1

Interwał tygodniowy pokazuje, że po raz kolejny granica 10 000 zł okazała się nie do przejścia. Kurs gwałtownie runął, łamiąc lokalne wsparcia. Kształt ostatniej świecy W1 pokazuje, że wzrosty mogły być tylko korekcyjne, przed kolejną falą spadków do głównego wsparcia.

lpp d1

Na wykresie dziennym także dominuje czarny kolor świec. Piątkowa świeca to tzw. marubozu (świeca, która oznacza całą sesję spadków, od otwarcia do zamknięcia). Takie świece są charakterystyczne dla impulsów i po nich można rozpoznać czy aktualny ruch jest impulsem czy korektą. W Tym przypadku jest to zapowiedź dalszych spadków. Najbliższe wsparcie jest tym kluczowym. Jest to poziom ok. 8500 zł czyli poziom poprzednich szczytów. Cel ten z dużym prawdopodobieństwem zostanie niebawem osiągnięty, a od zachowania ceny w tych okolicach będzie zależał dalszy kierunek. Szerszą analizę z zapowiedzią spadków do okolic 8500 zł opublikowaliśmy 12 września.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here