Naga MarketsFirma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

lpp w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy przedstawia 10 letni kanał wzrostowy. Wydaje się, że cena powoli zmierza właśnie do jego dolnej krawędzi czyli okolic 4000 – 4200 zł. Nadal więc podtrzymuję swoją prognozę z 12 stycznia.

lpp d1

Wykres dzienny wskazuje na spadki w ramach kanału trwającego już ponad rok. Tu pojawiają się małe szanse na wzrosty, gdyż cena pełznie ostatnio po dolnej krawędzi. Dodatkowo mamy psychologiczny poziom 5000 zł jako wsparcie i coś na kształt klina zniżkującego. Jeżeli więc doszłoby do mocnego wybicia w górę, można będzie liczyć przynajmniej na większą korektę wzrostową. Z drugiej strony wydaje się, że upadek bariery 5000 zł oraz jednocześnie wyjście z kanału dołem, będzie czytelnym i mocnym sygnałem do dalszych spadków w rejon dolnej krawędzi 10 letniego kanału wzrostowego opisanego przy poprzednim wykresie.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here