Naga MarketsFirma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

lpp w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Patrząc na ostatnie 10 lat notowań odzieżowej spółki można dostrzec, że kurs porusza się w ramach bardzo szerokiego kanału wzrostowego. Z tej perspektywy wydaje się, że raczej nic nie zatrzyma podaży w drodze do dolnej krawędzi kanału czyli okolic 4000 zł. Tam wypada również pewne wsparcia oparte o dołek z marca 2013 roku. Wydaje się, że warto obserwować notowania, kiedy cena dotrze już do wspomnianej dolnej krawędzi, gdyż po tak długim okresie spadków (około 2 lat) może to być szansa na kupno akcji po niższej cenie, a bardzo płaski charakter spadków wskazuje, że prawdopodobnie jest to tylko korekta.

lpp d1

Wykres dzienny również niesie negatywne spojrzenie na najbliższy okres czasu. Przez dość długi czas respektowana była czerwona linia, która łączyła kilka dołków. Ostatnio doszło do jej wybicia, a w korekcie dokonał się re-test, jednocześnie cena zatrzymała się na poziomie oporu okolic 6000 zł. Takie zachowanie ceny może oznaczać dalsze spadki. Co gorsze, od listopada 2014 roku jesteśmy w stanie wyznaczyć bardzo stromo nachylony kanał spadkowy. Aktualnie cena znajduje się przy jego dolnej krawędzi i na poziomie poprzedniego dołka. Zatem pogłębienie minimum z połowy grudnia ubiegłego roku niesie za sobą ogromne zagrożenie i wysoce prawdopodobną kontynuację spadków, nawet w rejon opisany przy poprzednim wykresie. Pierwszy raz o nadchodzących spadkach informowałem 5 października ubiegło roku.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here