Naga MarketslotosW trakcie poniedziałkowego otwarcia poświątecznego handlu na GPW, akcje Lotosu tracą niemal 4% i znajdują się w czołówce spadków. W efekcie, cena schodzi poniżej 80 zł, przebija 200-okresową średnią ruchomą oraz testuje 61,8% zniesienia Fibonacciego. Wybicie dotychczasowych minimów może być sygnałem, że korekta spadkowa zmienia się w pełnoprawny trend.


Akcje Lotosu pod 200 EMA pierwszy raz od zeszłorocznych wakacji

Wybicie strefy wsparcia w okolicach 82 złotych za akcję, połączone z pokonaniem wykładniczej średniej kroczącej z dwustu ostatnich dni handlowych może potwierdzać scenariusz mówiący o odwróceniu trendu w przypadku akcji Lotosu. Ostatni raz notowania znajdowały się pod 200 EMA w lipcu 2018:

Akcje Lotosu silnie tracą w poniedziałek

Silniej od Lotosu w nowym tygodniu tracą jedynie akcje CCC oraz Alior Banku, które osuwają się o ponad 4%. W tym momencie na zielono świeci się jedynie Tauron oraz PGE (zyskujące ponad 1%). Cały indeks WIG20 osuwa się natomiast o 1,4% i testuje poziom 2280 pkt, ostatni raz obserwowany na początku roku.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here