Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Lotos jest największą firmą naftową regionu pomorskiego i drugą co do wielkości w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów oraz towarów naftowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
lotos

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Mocna sesja w wykonaniu reprezentanta branży paliwowej. Spółka zyskała 5% na najwyższych w tym roku obrotach. Tak dobrej sesji nie było tu od bardzo dawna, a przynajmniej od lipca ubiegłego roku kiedy rozpoczął się proces kompresji ceny przypominający formację klina. Tak długi czas kształtowania się tej figury i dokładne respektowanie jej krawędzi każe brać ją poważnie pod uwagę, tym bardziej, że wybicie w jedną ze stron powinno nastąpić już niebawem. Klin zniżkujący daje większe szanse na wybicie górą, aczkolwiek nie jest to regułą i do tego potrzeba kolejnych tak mocnych sesji jak wczorajsza. Poprzednia analiza miała miejsce 2 grudnia.

Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji w obszarze budownictwa handlowo-usługowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynieryjno-drogowego na rynku budowlanym w Polsce.

mirbud

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji niemal 10% stając się jednym z liderów wzrostów. Pod względem technicznym doszło do wybicia z formacji trójkąta na wysokich obrotach co dodaje znaczenia temu wybiciu. W szerszym spojrzeniu trend oczywiście nadal pozostaje spadkowy ale takie zachowanie wskakujące na powrót kupujących, otwiera drogę do większej korekty, przynajmniej na wierzchołek z listopada ubiegłego roku, a więc 0,87 zł. W dłuższym okresie czasu możliwy będzie również atak na lukę spadkową z 16 listopada.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dlaczego akcje pgnig spadają | forex waluty online | biomed-lublin akcje | sp500 kurs | kurs eur | pgnige notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here