Naga MarketsLoopring to nie tylko protokół, ale także zdecentralizowany system automatycznej realizacji transakcji, pozwala na bezproblemowy handel altcoinami w blockchainie Ethereum. Platforma ma służyć m.in do budowy zdecentralizowanych aplikacji (DAPP). wszystkie transakcje i transakcje realizowane w ramach systemu Loopring odbywają się za pomocą inteligentnych kontraktów (smart contracts). Są one dostępne publicznie a inwestorzy zawsze wiedzą, gdzie znajdują się ich środki.

Dlaczego Loopring?

Loopring posiada kilka przewag, m .in. zredukowane ryzyko, ponieważ usługa ta nie wymaga od uczestników wysyłania swoich pieniędzy poprzez niezaufanych pośredników, transakcje mogą być przeprowadzane w całkowicie bezpieczny sposób, wszystkie tokeny pozostają na swoim miejscu przez całą długość transakcji. Użytkownicy platformy mają również opcję transferu swojej waluty po wysłaniu transakcji (Loopring automatycznie dostosuje kwotę transakcji po cenie początkowej).

Loopring oferuje ochronę wszystkich swoich klientów przed bankructwem giełdy czy atakami DDOS.

Podobnie jak w przypadku wszystkich usług opartych na blockchain, Loopring jest całkowicie zdecentralizowany, wszystkie transakcje realizowane przez sieć są automatycznie, środki cały czas pozostają pod kontrolą.

Kto za tym stoi?

Loopring jest pomysłem Daniela Wanga, który zajmuje się technologią od ponad 20 lat, wcześniej pracowa ł w Google. W teamie jest też Jay Zhou, który pracował m.in. w PayPal a także Johnston Chen. Pomysł narodził się w październiku 2016 roku a white paper został opublikowany w maju 2017.


Informacje podstawowe o LoopringConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – GBPUSD, USDJPY
Następny artykułAtak hakerski na klientów krypto-giełdy Golix
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here