Naga MarketsNajwiększa na świecie giełda metali, London Metal Exchange (LME) ogłosiła pod koniec minionego tygodnia, iż planuje wprowadzić oficjalny zakaz spożywania alkoholu w trakcie godzin pracy. LME poinformowała już o tych planach instytucje mające swoich traderów na giełdzie i oczekuje, że będą oni prowadzili przestrzegali nowych zasad.


Koniec pewnej epoki

Jak dotąd LME zakazywała jedynie libacji lme w sali notowań. Na początku bieżacego roku wprowadzono także nowy kodeks postępowania, który zakazuje traderom organizowania podejrzanych imprez w klubach ze striptizem i kasynach. Tym razem, Londyńska Giełda Metali zamierza jednak całkowicie zerwać z sięgającą czasów wiktoriańskich (1837–1901) tradycją picia alkoholu.

Te artykuły również Cię zainteresują
– LME docenia wysokie standardy utrzymywane przez swoich członków i sformalizowała swoje generalne stanowisko, że personel tradingowy nie powinien konsumować jakiegokolwiek alkoholu przed prowadzeniem biznesu – oświadczono w komunikacie.

Zobacz także: CySEC chce ograniczyć dźwignię na Forex do 20:1 i zakazać inwestycji lewarowanych w kryptowaluty

Osoby, które nie dostosują się do nowego regulaminu, mają otrzymywać wysokie grzywny, bądź nawet zakazy prowadzenia handlu na LME.

Warto w tym miejscy przypomnieć, że Londyńska Giełda Metali założona zastała już w 1877 roku i już od początku swojego istnienia słynęła z tego, że jej traderzy spożywali duże ilości alkoholu. Była to swego rodzaju tradycja, o której do dziś krążą prawdziwe legendy a członkowie tych “pijańskich ekscesów” do dziś dumnie wspominają dawne czasy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFacebook tworzy stowarzyszenie dla kryptowaluty Libra
Następny artykułBrexit: Kurs GBP/PLN traci 30 groszy na napięciach geopolitycznych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here