Naga Markets

Lokum Deweloper sprzedał 103 lokale, przekazał 183 w III kw. 2022 r.Warszawa, 05.10.2022 (ISBnews) – Lokum Deweloper sprzedał 103 lokale, a rozpoznał w wyniku 183 w III kw. 2022 r., wobec odpowiednio: 145 i 74 rok wcześniej, podała spółka.

“Jednocześnie, na koniec III kwartału 2022 roku grupa miała zawartych 28 umów rezerwacyjnych tj. umów zawartych w ramach inwestycji wrocławskich i krakowskich, które oczekują na przekształcenie w umowy przedwstępne lub deweloperskie” – czytamy w komunikacie.

Na koniec III kwartału 2022 roku oferta grupy na rynku wrocławskim i krakowskim obejmowała łącznie 748 lokali, natomiast w realizacji były 1 133 lokale, podano także.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia, działający także na rynku krakowskim. W 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. W 2021 roku Lokum Deweloper odnotował sprzedaż 744 lokali i 569 lokali rozpoznanych w wyniku.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułZłoty gwałtownie traci. Glapiński dotrzymuje danego słowa i nie podnosi stóp procentowych
Następny artykułCyfrowy Polsat rozpoczął analizę możliwości refinansowania zadłużenia Grupy Polsat Plus
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here