Naga MarketsLokum Deweloper aktywnie szuka działki w KrakowieLokum Deweloper chce rozbudować bank ziemi w Krakowie i aktywnie prowadzi poszukiwania działki, poinformował prezes Bartosz Kuźniar.

InvestCuffs

Lokum Deweloper chce rozbudować bank ziemi w Krakowie

“Bardzo byśmy chcieli nabyć działkę po drugiej stronie Wisły, oferty wydają się jednak nierentowne, tzn. nierentowna jest budowa na tak drogim gruncie. Poszukiwanie jest trudne, chcielibyśmy coś zakontraktować w tym roku i ewentualnie nabyć [sfinansować] później. Bardzo aktywnie szukamy” – powiedział Kuźniar podczas wideokonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Do tej pory Lokum swoje krakowskie inwestycje – Lokum Siesta, Lokum Salsa i Lokum Vista – realizuje na prawym brzegu Wisły tj. w południowej części miasta.

“Produkcję mieszkań we Wrocławiu mamy zapewnioną na 7 lat, w Krakowie na 3, więc jest zapotrzebowanie na działki” – dodał prezes.

W prezentacji spółka podała, że bank ziemi we Wrocławiu obejmuje 626 lokali w realizacji i 9 690 w przygotowaniu, a w Krakowie 724 w realizacji i 713 w przygotowaniu.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia, działający także na rynku krakowskim. W 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. W 2020 r. sprzedała 463 lokale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here