Naga MarketsLokaty to podstawa każdego systemu finansowego. Nic dziwnego, że istnieją już także w świecie kryptowalut. Dzięki automatyzacji farmingu w ramach projektu AutoFarm można zarabiać kryptowaluty, także dzięki ich pożyczeniu lub zdeponowaniu na innym kontrakcie. O tym jak działa AutoFarm i na czym polegają lokaty kryptowalutowe w rozmowie z Przemysławem Taborem na antenie Comparic24.tv opowiada Szczepan Bentyn, listing manager Kanga Exchange.Kanga Exchange notuje tokeny sieci AutoFarm (AUTO)

– Robimy wszystko, aby na Kandze znalazły się naprawdę ciekawe projekty. Nie idziemy po linii najmniejszego oporu – dogecoiny są ciekawe, ale nie o to chodzi. Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o tym, że będziemy na Kandze umieszczać projekty mniej znane, ale za to z wielkim potencjałem. Takie piękne motyle, ale zamknięte jeszcze w kokonie. I uważamy, że takim projektem może okazać się AutoFarm network – komentuje Szczepan Bentyn.

O co chodzi w AutoFarm? Jak sama nazwa wskazuje, celem projektu jest automatyzacja tzw. farmingu – czyli zarabiania kryptowalut w wyniku ich pożyczenia lub zdeponowania na innym kontrakcie. AutoFarm w algorytmiczny sposób poszukuje optymalnych metod deponowania naszego kapitału i w różnych blockchainach.

– Kochamy farmowanie, w końcu w Kandze jeden z naszych PoSów bazuje na farmingu. Dostrzegamy, że jest to przepiękna instytucja, wymagająca jednak naszego zaangażowania w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań (czyli takich, które dadzą nam najlepsze wyniki) – dodaje rozmówca Comparic24.tv

Tokenomia AutoFarm (AUTO) upoważnia posiadaczy do głosowania w ramach DAO. Po drugie, AUTO jest tokenem “dywidendowym” czyli takim który pozwala czerpać z części przychodu protokołu AutoFarm. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że AutoFarm jest multiblockchainową wersją innego projektu – YearnFinance, którego dzisiejsza wartość przekracza 1 BTC (w przypadku pojedynczego tokenu).

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc wykres | waluta euro | eur usd | notowania xtb | co to znaczy blik | btc prognozy | akcje xtb |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here