Naga MarketsLogintrade S.A. jest innowacyjną firmą technologiczną działającą na rynku e-procurement, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań wspierających procesy zakupowe w segmencie B2B.

logintrade

Te artykuły również Cię zainteresują
Logintrade to dość mało znana spółka z rynku New Connect. Śledząc jednak jej wyniki finansowe, widać że firma rozwija się i od kilku lat notuje wzrost przychodów i zysku netto. Niedawno spółka opublikowała prognozy na cały 2018 rok. Spółka szacuje, że wynik netto sięgnie 230 tysięcy zł, co oznaczałoby poprawę r/r o 16%. EBITDA ma wynieść 580 tysięcy zł czyli więcej o ponad 2%, a przychody powinny sięgnąć 4,6 mln zł czyli więcej o 7%. Po publikacji prognoz kurs wyraźnie spadł, być może dynamika poprawy wyników rozczarowuje. Generalnie jednak, spółka poprawia wyniki z roku na rok. Tym bardziej może dziwić drastyczny spadek notowań. Sądząc po wykresie, cena może zmierzać na historyczne minima czyli na dołek z marca 2015 roku. Tam mogłaby pojawić się szansa na odbicie, jeżeli raport za III kwartał, który poznamy 14 listopada pozytywnie zaskoczy.

Czytaj także: Przegląd informacji z GPW – Ropczyce, Selvita, LC Corp

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here