Naga MarketsLupa powiększająca skierowana na logo giełdy kryptowalut LocalBitcoinsDyrektor generalny platformy LocalBitcoins niedawno ujawnił, że firma rozwija się w ogromnym tempie, stwierdzając, że platforma wciąż uzyskuje ponad 135 000 nowych użytkowników miesięcznie.

Postępy branży kryptowalut stają się coraz bardziej widoczne w miarę upływu lat. Pojawia się coraz więcej nowych giełd, liczba kryptowalut jest większa niż kiedykolwiek wcześniej, a przemysł dokonał znaczących przełomów technologicznych.LocalBitcoins z 135 tys. nowych klientów miesięcznie

Zainteresowanie handlem cyfrowymi walutami, w szczególności handlem P2P, również rośnie, o czym mówi CEO LocalBitcoins, Sebastian Sonntag. Podczas rozmowy z mediami przyznał, że jego firma się rozwija i że jej baza użytkowników rośnie od 4 000 do 5 000 osób dziennie.

Sonntag odpowiedział na wiele pytań dotyczących samej platformy, rynku altcoinów, przepisów i wyzwań, przed którymi stoi obecnie świat kryptowalut. Mówiąc o LocalBitcoins, Sonntag stwierdził, że firma przechodzi okres przejściowy.

“Pracujemy, aby przerobić gwałtowny wzrost liczby zapytań o wsparcie, zatrudniając więcej pracowników i inwestując w szkolenia”

– powiedział.

Zauważył jednak również, że plany firmy na przyszłość nie obejmują dostarczania portfeli na altcoiny, nawet tych z 10 najpopularniejszych coinów.

Stwierdził, że LocalBitcoins ostatnio włącza „wiele jednoczesnych otwartych transakcji”, dzięki czemu handel jest wygodniejszy i znacznie szybszy. Zmiany zostały przyjęte bardzo pozytywnie przez klientelę.

Prawo a kryptowaluty

Poruszył też temat przepisów dotyczących kryptowalut. Zauważył, że LocalBitcoins zawsze podejmowało kroki w celu spełnienia wymogów prawnych we wszystkich jurysdykcjach, w których działa. Jednak platforma nie obsługuje obecnie klientów z USA, choć szuka porady prawnej, co może zrobić, aby to zmienić.

Oprócz Stanów Zjednoczonych i innych podobnych regionów LocalBitcoins jest jedną z platform o największym zasięgu w branży. Mimo to jej szef uważa, że ​​jedno z głównych wyzwań platformy wiąże się z edukacją użytkowników – nie tylko w zakresie kryptografii, ale i samego bezpieczeństwa cybernetycznego.

Sonntag również krótko poruszył temat Libry Facebooka, stwierdzając, że nie jest pewien jej wpływu na rynek kryptowalut i czy będzie to sprzyjać adopcji i ekspansji tej nowej technologii.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here