Naga MarketsLMG: Prolog do gry Car Trader Simulator od jutra dostępny na SteamOd jutra w sklepie Steam dostępny będzie prolog do gry Car Trader Simulator. Welcome to the Business, autorstwa Live Motion Games, ukaże się w wersji na komputery stacjonarne. Wydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie największy udziałowiec LMG. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Niebawem studio zapowie swój kolejny tytuł. Jeszcze w tym roku zapadnie decyzja na temat możliwej emisji akcji.

Prolog do gry Car Trader Simulator dostępny już jutro

Już jutro udostępnimy graczom kolejną produkcję. Prolog do gry Car Trader Simulator, pod tytułem Welcome to the Business, pojawi się w wersji na PC. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games – Gry symulacyjne zachęcają możliwością realistycznego wcielenia się w daną postać czy rolę. Od dłuższego czasu obserwujemy duży wzrost popularności tego typu tytułów. Na rynku znajdziemy wiele symulatorów dedykowanych fanom motoryzacji. Nasza propozycja łączy w sobie różne elementy i poza pasją do pięknych aut, gracz będzie miał okazję rozwijać się w roli sprzedawcy, negocjatora a nawet przestępcy. – dodaje.

W Welcome to the business użytkownik wciela się w rolę amerykańskiego dealera samochodów. Jego zadaniem jest takie zarządzanie salonem aut, aby zyskać renomę na rynku motoryzacyjnym. Gracz powinien więc postarać się o cenne i opłacalne transakcje, sam decyduje, jak to zrobić.  Możliwości jest wiele. Jako właściciel może sprzedawać sprawne i oryginalne auta lub obrać zupełnie inną ścieżkę i skorzystać z czarnego rynku kradzieży pojazdów oraz nielegalną sprzedaż.

Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży w najbliższych miesiącach, wynosi 9.99 USD.

Wydawcą tytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games.

Aktualnie pracujemy nad kolejnymi symulatorami. Zapowiedź jednego z nich przedstawimy już w najbliższych dniach – informuje Michał Kaczmarek – Na początku przyszłego roku planujemy dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Co istotne, do tego czasu zamierzamy mieć w swoim portfolio sześć produkcji.  Nie wykluczamy także przeprowadzenia emisji akcji. Decyzja w tym temacie zapadnie najprawdopodobniej do końca tego roku – dodaje.

Kilka tygodni temu swoja premierę w sklepie Steam miał Train Station Renovation. Tytuł w niecałą dobę odzyskał wszystkie koszty produkcji. TSR znalazł się na pierwszym miejscu bestsellerów sklepu Steam. Gra niebawem będzie także dostępna w wersji konsolowej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBank Anglii sygnalizuje zmianę w polityce pieniężnej! BoE wycofa się z QE?
Następny artykułNassim Taleb: fani bitcoina to idioci
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here