Naga Markets

Gra “Supermarket Manager” z portfolio produkcyjnego Live Motion Games (LMG) trafił na listę najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam, podała spółka. Premiera symulatora budowy i zarządzania marketem planowana jest na przyszły rok. Rolę wydawcy projektu pełni PlayWay, jednocześnie główny udziałowiec spółki.

LMG: Gra “Supermarket Manager” trafiła na listę najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam

“Gry typu symulatory są dziś bardzo popularne wśród graczy, m.in. ze względu na realistyczną formułę. Nasze propozycje jeszcze przed ostateczną premierą zgromadziły liczną społeczność graczy. ‘Supermarket Manager’ to nasz kolejny projekt, który bardzo szybko trafił do Top Wishlist platformy Steam. Do tej pory wśród najbardziej oczekiwanych gier z naszego portfolio znalazły się tam m.in. ‘Bakery Simulator’, ‘Chernobyl Liquidators Simulator’, ‘Car Trader Simulator’ czy ‘Builder Simulator'” – powiedział prezes zarządu Live Motion Games Michał Kaczmarek, cytowany w komunikacie.Live Motion Games koncentruje się na tworzeniu symulatorów na komputery osobiste. Spółka planuje także przeniesienie swoich autorskich produkcji dedykowanych na konsole. Pierwszym takim projektem będzie “Train Station Renovation”, który jest portowany na konsole Playstation, XBOX oraz Nintento Switch.

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 r., a jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53% udziałów LMG.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here