Naga MarketsCEO LMAX, Scott Moffat 'jest dumny' z podjęcia wspólpracy z MetaQuotes
CEO LMAX, Scott Moffat ‘jest dumny’ z podjęcia wspólpracy z MetaQuotes. |źródło: www.metaquotes.net

O tym, że najnowsze dzieło programistów z MetaQuotes, czyli platforma MetaTrader5 jest i wciąż będzie rozwijane nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jeszcze na początku tego miesiąca informowałem o nowym, znaczącym dostawcy płynności dla użytkowników MetaTrader5. Dziś dowiadujemy się o jeszcze bardziej znanym graczu, który rozpoczyna współpracę z MetaQuotes.


LMAX, regulowany przez brytyjskie FCA broker i dostawca płynności jest znany większości z osób aktywnie handlujących na rynku. Jak zwracają uwagę pracownicy MetaQuotes, wśród inwestorów detalicznych oraz brokerów rośnie potrzeba bezkonfliktowego oraz pewnego pośrednictwa w handlu na rynku walutowym. LMAX spełnia oba te wymogi, więc kwestią czasu było by stał się kolejnym z dostawców płynności dla handlujących na platformie MT5.

Bramka LMAX ma oferować brokerom, funduszom oraz klientom detalicznym bezpośredni dostęp do rynku. Jak zapewnia MetaQuotes, oferta LMAX to również ultraszybka i bezkonfliktowa realizacja zleceń.

LMAX nowym dostawcą płynności dla MetaTrader5. | źródło: www.metaquotes.net
LMAX nowym dostawcą płynności dla MetaTrader5. | źródło: www.metaquotes.net

Obecnie LMAX oferuje dostęp do ponad 70 par walutowych, od majorsów do tak egzotycznych crossów jak EUR/TRY. W ofercie pośrednika znajdziemy również CFD na najpopularniejsze indeksy giełdowe, towary, metale szlachetne oraz surowce. Jesteśmy dumni z faktu podjęcia współpracy z MetaQuotes. Pozwoli nam to na dostarczenie najlepszej jakości usług do brokerów rynku forex, a przez nich – do klientów detalicznych. Ta współpraca to symbol naszego oddania wspólnej sprawie jaką jest ciągłe doskonalenie warunków handlowych – komentował CEO LMAX, Scott Moffat.

Skorzystaj z możliwości MetaTrader5 – sprawdź jak działa platforma wykorzystując rachunek demonstracyjny FxProtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here