Naga Markets



Znane z rynku walutowego LMAX wchodzi również w przestrzeń krypto

LMAX jest marką doskonale rozpoznawalną wśród inwestorów o nieco dłuższym stażu, pragnących się profesjonalizować. Jedna z firm, która udostępnia płynność rynku walutowego osobom fizycznym poinformowała dziś o podjęciu wysiłków nakierowanych na stworzenie pierwszej instytucjonalnej giełdy wymiany kryptowalut. 


Wspieramy rozwój rynku krypto poprzez ofertę platformy dzięki której w bezpieczny sposób można wprowadzać, handlować czy przetrzymywać kryptowaluty – stwierdza David Mercer, CEO LMAX Exchange.

LMAX Digital, nowy projekt grupy został stworzony w reakcji na prośby klientów instytucjonalnych firmy, którzy poszukują godnej zaufania i wydajnej platformy wymiany dużych ilości kryptowalut.

Jak na razie LMAX oferuje handel najbardziej płynnymi z kryptowalut – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple oraz Bitcoin Cash. Handel kryptowalutami za pośrednictwem LMAX możliwy jest przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i jak zapewnia firma – odbywa się on w podobny sposób w jaki działa regulowany przez FCA LMAX MTF (Multilateral Trading Facility).

Nowa jakość tradingu

Z księgą zleceń, bezpiecznymi portfelami oraz czasem egzekucji poniżej 350μs LMAX Digital ma spore szanse stać się numerem jeden instytucjonalnego obrotu kryptowalutami.

Jesteśmy całkowicie gotowi na zapełnienie luki w rynku na wymianę kryptowalut z instytucjonalną głębokością rynku – przekonuje Mercer. Zdaniem CEO grupy popyt na rozwiązania instytucjonalne w ramach handlu kryptowalutami jest prawdziwym game-changerem dla całej branży finansowej.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here