Naga MarketsPomimo tego, że wczorajsza decyzja FOMC była przesądzona już od kilku dni (prawdopodobieństwo podwyżki nie wyższe niż 20%) to jednak konferencja prasowa Janet Yellen zgromadziła przed monitorami tysiące inwestorów. Wpływ Rezerwy Federalnej na dolara monitorowali analitycy Lloyds Bank, którzy dziś dzielą się swoim spojrzeniem na EUR/USD.


EUR/USD utrzymało swoje dołki w okolicy 1,1120 na barkach wczorajszej decyzji FOMC, co zwiększa szanse na test sierpniowego szczytu na poziomie 1,1365. Drogi do szczytu broni jednak krótkoterminowa linia trendu, która obecnie znajduje się w okolicy 1,1300.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeśli zbliżające się odczyty indeksów PMI z Strefy Euro pozytywnie zaskoczą, byki nie powinny mieć kłopotu z wyciągnięciem EUR/USD ponad wspomniane ograniczenia i sięgnięcie nawet po 1,1400. Mimo to, naszym bazowym scenariuszem nadal pozostaje konsolidacja w przedziale 1,1120/1,1300.

Handlujesz na majorsach? Sprawdź ofertę zero spread od HotForex

EUR/USD jak na razie znalazło się w pułapce formacji flagi, jaką można wyrysować na wykresie dziennym. W długim okresie wyższym prawdopodobieństwem cechuje się scenariusz niedźwiedzi w którym eurodolar przetestuje wsparcie w okolicy 1,00/0,99. Monitorujemy sytuację i jak na razie – powstrzymujemy się od długoterminowego zaangażowania w parę – podsumowują analitycy Lloyds Bank.

Zdaniem Lloyds Bank, lepsze dane dotyczące europejskiego PMI mogą doprowadzić do testu sierpniowego szczytu EUR/USD.
Zdaniem Lloyds Bank, lepsze dane dotyczące europejskiego PMI mogą doprowadzić do testu sierpniowego szczytu EUR/USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here