Naga MarketsOgólny sentyment wspierany jest przez wciąż silne rynki kapitałowe lecz zmienność pozostaje niska. Dolar wciąż znajduje się pod presją kupujących, natomiast tradycyjne safe heaven takie jak złto, CHF czy JPY zniżkują. Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszej sesji azjatyckiej była decyzja monetarna RBA, która nie zmieniła polityki Banku – relacjonują analitycy Lloyds Bank


Eurodolar pozostaje w spadkowej korekcie odkąd na początku września utworzyło szczyt na 1,2090. Analitycy Lloyds Bank wciąż rozpatrują obecne ruchy cenowe pomiędzy 1,1575 a 1,1690 jako szeroką konsolidację, która doprowadzi w końcu do testu okolic 1,15-1,14.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Ruch spadkowy testujący wspomnianą strefę powinien zakończyć cykl i doprowadzić do ponownego zawitania EURUSD powyżej 1,19. Reakcja ceny na okolice 1,1725/35 naprawdę wskaże nam moment w którym się obecnie znajduje para – przekonują analitycy banku.

Patrząc na EURUSD w długim terminie Lloyds Bank zwraca uwagę na poziom 1,0350 jako najwazniejsze minimum ostatnich lat. Jest ono najprawdopodobniej końcem spadków z końca 2008 roku, gdy EURUSD znajdowało się jeszcze na poziomie 1,60. W kolejnych latach powinno to doprowadzić do testu okolic 1,30-1,35 jednak w okresie następnych trzech miesięcy szykujemy się na szeroką konsolidację poniżej 1,21-1,23 – czytamy w dzisiejszej publikacji Lloyds Bank.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPolak traderem miesiąca października w Tickmill – zarobił 41 tys. zł!
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, ZŁOTO, GBPUSD, 7 listopada
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here