Naga MarketsObecny tydzień nie jest najlepszym dla byków obecnych na GBPUSD. Para od poniedziałku traci już niemal 1,2%, a powracający temat Brexitu nie pozwala na ostudzenie emocji związanych z wyceną rynkową funta. 


Pozostajemy uwięzieni w wyraźnej konsolidacji, która przybiera kształt trójkąta – zauważają analitycy Lloyds Bank wskazując na strefę 1,38-1,3765 jako kluczową strefę wsparcia na wykresie GBPUSD.

Odbierz najnowszy Big Bank Report

Analizując interwał tygodniowy i miesięczny bank dochodzi do wniosku, że obecna konsolidacja może potrwać jeszcze przez pewien czas, co oznacza tyle, że jako traderzy musimy czekać na wybicie kluczowych poziomów na wykresie. Do nich zaliczyć z pewnością można wspomnianą już i testowaną aktualnie strefę wsparcia.

Pokonanie tych poziomów doprowadzi prawdopodobniej do głębszej korekty w rejon 1,3650-1,3450 – przekonują analitycy. W razie byczego scenariusza oczekuje się, że para przetestuje poziom 1,4045, a jeżeli presja popytu będzie dostatecznie silna – również i 1,4145.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – EURJPY poniżej istotnego wsparcia
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Bitcoinowi zabrakło paliwa pod $11 tys.?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here