Naga MarketsTigerWit Limited – brytyjska firma zajmująca się globalną technologią finansową, uruchomiła własnie swoją aplikację handlową opartą o technologię blockchain i ogłosiła partnerstwo z założonym w 1892 roku, jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie – Liverpool FC. Biorąc pod uwagę globalną rozpoznawalność marki jaką niewątpliwie jest Liverpool, współpraca ta może w znacznym stopniu przyczynić się także do wzrostu rozpoznawalności TigerWit Limited.


Jako oficjalnemu partnerowi Liverpoolu, umowa sponsoringu daje TigerWit możliwość zwiększenia rozpoznawalności marki. To w naturalny sposób powinno przyczynić się do większej ilości pobrań ich aplikacji handlowej opartej o technologię blockchain. Dzięki TigerWit klienci mają dostęp do globalnych rynków i handlu walutami, indeksami, towarami i metalami online oraz za pośrednictwem inteligentnej, wysoce intuicyjnej aplikacji.

“Dziś jest dzień dumy dla TigerWit. Wprowadzamy na rynek naszą innowacyjną aplikację handlową opartą na technologii blockchain oraz rozpoczynamy współpracę z Liverpool FC (…) Opracowaliśmy pionierski system rozliczeń oparty na łańcuchu bloków, który wzbudza zaufanie poprzez zapewnienie większego bezpieczeństwa i wydajności procesów. Handel powinien być i może być bardziej przejrzysty i sprawiedliwy dla wszystkich traderów, niezależnie od doświadczenia i wielkości ich konta” – skomentował Tim Hughes, prezes TigerWit.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dodać TigerWit jako naszego najnowszego partnera klubowego (…) Nasza rozpoznawalność na całym świecie będzie generować globalną ekspozycję dla TigerWit. Ich główne rynki w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji mają ogromną liczbę kibiców Liverpoolu. Dzięki temu nowemu partnerstwu z TigerWit, z niecierpliwością oczekujemy na działania marketingowe, które pomogą naszym kibicom jeszcze bardziej zbliżyć ich do klubu” – dodał Billy Hogan, Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Handlowy Liverpool FC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułTrakcja [TRK] – powrót na tegoroczne minima? – analiza na zamówienie
Następny artykułGlobal Cosmed – wyniki za II kwartał nie zatrzymują trendu spadkowego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here