Naga Markets

LiveChat z 20% wzrostem od początku roku - zapiski giełdowego spekulantaWzrostowy rajd kontynuuje LiveChat. Tegoroczna zwyżka zaczęła się od mocnej rekomendacji. Obecnie od początku stycznia kurs rośnie o blisko 20%. Wczoraj spółka poinformowała, że amerykański urząd patentowy przyznał patent na funkcjonalność systemu LiveChat umożliwiającą udostępnianie graficznych treści w oknie czata. Jest to już czwarty patent na rozwiązania stosowane w produkcie LiveChat.

„Patent na product cards to efekt kontynuacji naszej strategii, w ramach której dążymy do uzyskania ochrony w zakresie patentowym na najbardziej istotne elementy swojego systemu. Kolejne sukcesy w procesach patentowych dowodzą innowacyjności naszych rozwiązań.

Próba wybicia

USA jest jednym z najistotniejszych w wymiarze patentowym rynków na świecie, a uzyskiwanie własności intelektualnej związanej z kluczową działalnością spółki na obszarze Stanów Zjednoczonych potwierdza rolę LiveChat jako jednego z technologicznych liderów w dziedzinie komunikacji online” – powiedziała Katarzyna Rogowska, szefowa działu prawnego LiveChat Software. Jeżeli zwyżka będzie kontynuowana, kolejnymi celami popytu powinny być okolice szczytu z listopada 2021 roku w rejonie 137 zł.

livechat

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Bossa

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułHandel na boxy według Maksymiliana Bączkowskiego. Spotkanie online dzisiaj o 18:00
Następny artykułWall Street podczas środowego handlu włączyła tryb risk-off
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.