Naga MarketsLogo polskiej spółki LiveChat SoftwareSzacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży grupy kapitałowej LiveChat Software w okresie październik – grudzień 2019 (III kwartał roku finansowego 2019/20) wyniosły 8,41 mln USD i były o 14,1% wyższe r/r, podała spółka.

“W analogicznym okresie poprzedniego roku (październik – grudzień 2018) skonsolidowane przychody wyniosły 7 369 987 USD. W okresie lipiec – wrzesień 2019 r. (II kwartał roku finansowego 2019/20) skonsolidowane przychody wyniosły 8 197 370 USD” – czytamy w komunikacie.

Zarząd podkreślił, że przedstawione dane są mają charakter szacunkowy i wstępny. W związku z tym mogą się ostatecznie różnić od zaprezentowanych w raporcie okresowym.

“W związku z tym, że spółka generuje zdecydowaną większość przychodów w dolarze amerykańskim (USD), znaczący wpływ na wyniki przedstawione w raportach okresowych ma kurs USD/PLN” – zaznaczono także.

Źródło: ISBNews

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie dzisiaj o niemal 5%. Mamy więc kontynuację trendu widocznego na wykresie tygodniowym. Obecnie cena testuje okolice 44 zł, gdzie pojawiła się niewielka korekta. Wydaje się, że kwestią czasu jest jednak wybicie górą i dalszy ruch w kierunku niemal 50 zł.

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here