Naga MarketsGorące spółki dniaAkcje spółki LiveChat Software doznały podczas czwartkowej sesji solidnej zwyżki podpartej wysokimi obrotami. Na wykresie widać, że kurs z dużą nawiązką odrobił straty z okresu wybuchy pandemii. Generalnie w tym czasie nieźle radzą sobie spółki informatyczne. Powodem wybicia i ruchu w kierunku 60 zł, była informacja o wynikach za okres od stycznia do końca marca. W tym czasie spółka zanotowała ponad 9 mln USD przychodów wobec 7,78 mln USD rok temu.

  • LiveChat mocno zaczyna nowy rok
  • T-Bull z 10 mln pobrań swoich gier w marcu
  • Kursy obu spółek wyraźnie zyskują

Kurs LiveChat na nowych maksimach

Po za wynikami, spółka podała, że nie odczuwa wpływu pandemii na swoją działalność, a nawet zauważa np. zwiększoną ilość tzw. triali czyli użytkowników, którzy testują produkty spółki. Zazwyczaj wzrost tej liczby przekłada się na większą liczbę nowych klientów w niedalekiej przyszłości.

Te artykuły również Cię zainteresują
livechat


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

T-Bull z szansami na dalsze wzrosty

Notowania spółki T-Bull podlegały wczoraj korekcie, jednak dzień wcześniej doszło do mocnego wybicia. Wszystko ma związek z dobrymi danymi sprzedażowymi. Spółka poinformowała, że w marcu łączna ilość pobrań jej gier wzrosła do 10 mln. Spółka zanotowała wzrost liczby pobrań o ponad 40% w stosunku do poprzedniego miesiąca. Łączna ilość pobrań gier sięga już 475 mln.

tbull

Firma wyraziła zadowolenie z takich wyników, sugerując że mocny start nowego roku zapowiada udane kolejne miesiące. Duży sukces odnosi gra “Top Speed 2”, którą pobrano już ponad 3 mln razy, ale także nieźle wyglądają statystyki gier “Moto Rider GO” czy “Tank Battle Heros”. Obecnie inwestorzy powinni skupić się na premierze nowej gry „Robot’s Battle Arena”, która ma zadebiutować pod koniec kwietnia. Wydaje się, że powinno to napędzać zwyżkę w kierunku 20 zł.

Przeczytaj również:

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here