Naga MarketsLiveChat [LVC], SimFabric [SIM] – Gorące spółki dniaProducent oprogramowania dla biznesu LiveChat Software poinformował miniony piątek, że osiągnął 30 tysięcy aktywnych i płacących klientów rozwiązania LiveChat. Wśród nich są firmy i instytucje z około 150 krajów świata. Dodatkowo ponad 100 instytucji użyteczności publicznej dołączyło do programu “LiveChat for nonprofits”, dzięki któremu mogą wykorzystywać zaawansowaną wersję produktu LiveChat za darmo. Spółka jest jednym z liderów na świecie w swojej branży.

  • LiveChat osiągnął pułap 30 000 klientów ze 150 krajów świata
  • SimFabric rozszerza współpracę z Microsoftem
  • Kurs spółki na nowych maksimach

Wcześniej firma podała szacunkowe wyniki za IV kwartał roku finansowego (okres od stycznia do marca), w którym szacunkowe przychody wzrosły o 16,5% do poziomu 9,1 mln USD. Na wykresie mieliśmy w piątek silne odbicie z luką wzrostową.

LiveChat potwierdza 30 000 klientów

Wydaje się więc, że nadal jest spory popyt na te akcje i kurs powinien próbować wrócić na ostatnie maksimum.

livechat

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

SimFabric na nowych maksimach

Notowana na NewConnect producent gier komputerowych SimFabric, poinformowała w piątek o rozszerzeniu dotychczasowej współpracy z firmą Microsoft. Na mocy zawartego przez firmy aneksu do umowy, projekty SimFabric mogą być wydawane na Xbox Series X, a także na wszelkie pozostałe generacje konsol Xbox. Spółka nabyła także możliwość korzystania z usług streamingu i technologii xCloud.

simfabric

W trzecim kwartale spółka planuje wydać 6 tytułów dedykowanych platformie Microsoftu. Wszystkie będą kompatybilne z nadchodzącą konsolą Xbox Series X. Warto dodać, że już wcześniej spółka z portfolio PlayWay podpisywała umowy z większymi podmiotami np. z koncernem Koch Media GmbH o wartości 8 mln zł. Na wykresie kurs notuje historyczne maksima, a od połowy maja kurs wzrósł ponad trzykrotnie.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here