Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

LiveChat jest producentem oraz globalnym dostawcą oprogramowania komunikacyjnego dla biznesu.

livechat

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas środowej sesji spółka zyskała niemal 7% w asyście jednego z najwyższych wolumenów w bieżącym roku. Pod względem technicznym doszło do wybicia poziomu poprzedniego szczytu i ustanowienia nowego, historycznego maksimum. Wydarzenie to potwierdza siłę trendu wzrostowego i prawdopodobnie oznacza jego dalszą kontynuację. Bezpośrednie wpływ na wczorajsze wzrosty mogła mieć wydana rekomendacja z ceną docelową przy 60,40 zł. To o 33% wyżej od wczorajszej ceny na zamknięciu. Ostatnio więcej o spółce pisałem 25 maja.

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

cormay

Spółka zyskała na wczorajszej sesji 6,6% przy dość przeciętnych obrotach. Była to kolejna, niezła sesja w ostatnim czasie co widać po trwającym odbicia od wsparcia okolic 1,88 zł. Pojawia się szansa aby cały miesiąc zamknąć na niewielkim plusie. Warto zwrócić uwagę na dynamikę trwającego odbicia, która wygląda jak dokończenie impulsu popytowego zaczętego w połowie marca. Ważne jest także to, że mniej więcej od połowy ubiegłego roku cena przestała spadać i porusza się bokiem. Kolejnym etapem byłoby wejście w nowy trend wzrostowy. Możliwe więc, że po korekcie powracamy do wzrostów. Najbliższy cel to pokonanie poziomu poprzedniego szczytu, co nieco przybliżyłoby nas do budowy nowej tendencji. Więcej o spółce pisałem 22 kwietnia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here