Naga MarketsLiveChat jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu “live chat dla biznesu”.

livechat
źródło x Station 5

Akcje spółki rosły podczas wczorajszej sesji o niemal 5% przy mocno podwyższonych obrotach. Powodem wzrostu była publikacja raportu z wynikami za czwarty kwartał roku finansowego 2018/19 czyli za okres od 1 stycznia do końca marca. W tym okresie spółka odnotowała 15,18 mln zł zysku netto. W zeszłym roku zysk netto wyniósł 12,8 mln zł. Poprawie uległ także wynik operacyjny oraz przychody ze sprzedaży, które sięgnęły niemal 29,5 mln zł wobec niespełna 23 mln zł przed rokiem. W sumie od pierwszego do czwartego kwartału spółka miała 57,25 mln zł zysku netto w porównaniu z 48,31 mln zł rok wcześniej. Przychody ze sprzedaży w tym okresie przekroczyły poziom 109 mln zł, podczas gdy przed rokiem wynosiły niespełna 90 mln zł. Spółka wyraziła zadowolenie z rekordowego roku oraz rekordowego kwartału, w którym zanotowano wyniki lepsze niż oczekiwane przez rynek. Na wykresie mamy silne odbicie od linii trendu wzrostowego trwającej od końca października ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że cena powinna rosnąć przynajmniej do tegorocznych maksimów czyli pod opór w rejonie 31,5 zł.

Orbex

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah
źródło x Station 5

Notowania spółki szły nieznacznie traciły podczas wczorajszej sesji. Spoglądając na wykres dzienny, widać że kurs porusza się w dość nieregularny sposób, raczej w układzie spadkowym. Kanał spadkowy od połowy marca jest dość dobrze respektowany i obecnie wydaje się. że trwa ruch wzrostowy w kierunku górnej krawędzi. Okres od końca maja wygląda na korektę wcześniejszego impulsu wzrostowego, dlatego wydaje się, że są szanse na przełamanie górnej krawędzi i dalsze wzrosty notowań. Wczoraj spółka poinformowała o zawarciu z firmą SsangYong Motors przedwstępną umowę nabycia udziałów w tej firmie. Cena nabycia udziałów została ustalona na kwotę 1,075 mln zł. Zawarcie umowy nabycia udziałów jest uzależnione od spełnienia szeregu warunków w tym uzyskania zgody UOKiK.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here