Naga MarketsJak wynika z najnowszej wypowiedzi prezesa spółki LiveChat Software, po osiągnięciu bazy 30 tysięcy klientów ta planuje wejście na NASDAQ lub NYSE. W jakim okresie możemy spodziewać się takiego ruchu? Zgodnie z obecnymi prognozami cel bazy klienckiej ma zostać zrealizowany w przeciągu kolejnych dwóch lat.

“Myślę, że jak będziemy mieli 30 tys. klientów to jest bardzo dobry moment na to.  Będzie to maksymalnie dwa lata. Nie chcemy w USA prosić o pieniądze, nie ma takiej potrzeby. Zastanawiamy się, czy lepszy byłby debiut na NYSE czy Nasdaq, te dwie giełdy bardzo ze sobą konkurują” – mówił Mariusz Ciepły podczas konferencji prasowej.

Jak twierdzi prezes LiveChat – posiadającego obecnie 22 tysiące klientów – wysoka rentowność podmiotu spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony zagranicznych inwestorów.

Jak wygląda sytuacja techniczna?

Analizując wykres świecowy D1 akcji LiveChat widać, że po dynamicznych spadkach do poziomów obserwowanych ostatni raz pod koniec 2015 (tuż nad 30,00), miejsce ma równie dynamiczna korekta wzrostowa. Ta mierzy się jednak obecnie ze strefą poziomów S/R z przełomu 2015/2016, gdzie doszło jak na razie do zatrzymania – strefa może być potencjalną okazją sprzedażową w krótkim terminie.

Notowania LiveChat dzięki TradingViewtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here