Naga MarketsLive trading jest spotkaniem inwestorów,  podczas którego uczestnicy skupiają się na realnym handlu. Wspólnie z uczestnikami prelegent analizuje rynek i zawiera transakcje na żywo. Formuła takiej sesji w przypadku szkolenia TMS Brokers pozwala na dowolność, ale pozostawia miejsce na emocje, gdyż wszystko dzieje się na rzeczywistym rachunku. Nauka w praktyce, w wygodnej formie online.

TMS Brokers i Łukasz Zembik zapraszają na live trading

Łukasz Zembik, ekspert rynku OTC i manager odpowiedzialny za cykle edukacyjne – w tym projekt Live trading – na realnym rachunku maklerskim pokaże swoje pomysły inwestycyjne, omówi bieżącą sytuację rynkową od strony technicznej i fundamentalnej oraz pokaże, w jaki sposób odpowiedzialnie zarządzać kapitałem.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Podczas szkoleń Live Trading ekspert przedstawi również praktyczne techniki jak radzić sobie ze stresem związanym z nieprzewidywalnością rynku. Na bieżąco będzie komentował i uzasadniał swoje działania, co pomoże nawet niedoświadczonym osobom zrozumieć mechanizmy działania rynku.

Szkolenie Live Trading jest bezpłatne, wystarczy się na nie zapisać. Odbędzie się 21 maja o godzinie 18:00 i będzie to znakomita okazja, by zadawać pytania dotyczące tradingu oraz zapoznać się z ofertą szkoleniową TMS Brokers.

Ułóż plan i inwestuj według niego. Obserwuj zawieranie nowych transakcji i nieustannie polepszaj swoje umiejętności!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here