Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

W czwartek, 31 maja 2019 roku po raz kolejny zmierzyliśmy się z rynkiem – w wydłużonej, dwugodzinnej formie. Tym razem na tapecie był niemiecki indeks DAX oraz ropa, która tego dnia miała mieć dane zaraz przed skończeniem programu, jednocześnie na pytania śledzących transmisję na żywo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.


Live Trading na DAX oraz rynku Forex – co czwartek w Comparic24.tv

W trakcie nagrania zmierzyłem się tym razem z rynkiem niemieckiego indeksu DAX – oraz dla odmiany – rynkiem ropy naftowej WTI, która generowała oznaki możliwego odbicia, kontynuując wzrosty. Dane jednak od dłuższego czasu nie wspierały wykresu “czarnego złota” a w dzień handlu na niej widać było spore oznaki niezdecydowania.

Finalnie oznaczona strefa do re-akumulacji została wybita a pozycje wylądowały na pozycji obronnej typu Stop Loss. Z kolei niemieckiemu indeksowi DAX zabrakło ledwie 4 punktów do wygenerowania sygnału wzrostowego, który założony został podczas tradingu. Nie udało się wejść w pozycje, chociaż planowany również dla tych pozycji poziom Take Profit został osiągnięty. Finalnie dzień zakończył się na stracie -0,7%, gdzie celem do końca roku dla rachunku jest osiągnięcie wyniku +10%.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here