Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading 

Pierwsze spotkanie w nowym roku z Live Tradingiem. Jak zostało zapowiedziane podczas ostatniego spotkania w grudniu – czas na zmiany w programie. A w nich m.in – handel w parciu o kanał Twitter oraz rozliczanie wyniku co kwartał. Zapraszamy do oglądania spotkania dziś o godzinie 15:10, gdzie nowe reguły spotkań zostaną jeszcze raz omówione i przypomniane. 


Live Trading na Forex oraz indeksach w Comparic24.tv

Podczas ostatniego spotkania w grudniu – wraz z widzami podjęta została decyzja o niewielkich zmianach w programie. Przede wszystkim zmiany dotyczą sposobu handlu: choć dotychczas zawieranie transakcji odbywało się tylko na wizji, teraz możliwy jest handel w ciągu tygodnia – jednak w momencie zawierania transakcji, każda z nich musi być opisana na kanale Twitter. Informacje zawarte w poście będą posiadały poziom wejścia, potencjalny take profit oraz pozycja obronna typu stop loss.

Kolejna zmiana to rozliczanie z widzami raz na kwartał – tak, aby wyniki były częściej przekazywane. Z łącznego wyniku sporządzone zostanie roczne podsumowanie i wynik zostanie opisany na łamach portalu w ostatni dzień handlu na żywo w roku. Aby być na bieżąco – warto subskrybować powyższy kanał Twitter oraz być z nami co czwartek o godzinie 15:10.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here