Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

W czwartek, 23 maja 2019 roku, Maksymilian Bączkowski zaprasza na kolejną odsłonę Live Tradingu, tym razem w wydłużonej, dwugodzinnej formie. Jego gościem specjalnym był Łukasz Stefanik z Comparic.pl, z którym razem spekulowali między innymi na indeksie DAX oraz parze walutowej GBP/USD, odpowiadając jednocześnie na pytania śledzących transmisję na żywo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.


Live Trading na DAX oraz rynku Forex – co czwartek w Comparic24.tv

W trakcie nagrania Maksymilian Bączkowski oraz Łukasz Stefanik wchodzili w długie pozycje na indeksie DAX oraz funcie do dolara amerykańskiego. Pozycja na GBP/USD wynikała z impulsu wybijającego poziom oporowy, następnie korekta go potwierdzająca i kontynuacja w formie dalszych wzrostów. Ostatecznie w przeciągu dwóch godzin (zgodnie z zasadami wszystkie pozycje są otwierane i zamykane w trakcie transmisji) dwie pozycje na DAX okazały się nieudane, a pozycja na popularnym kablu zyskowna, co łącznie przełożyło się na zarobek rzędu 0,82% wartości konta (10 tys. EUR)

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here