Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Podczas kolejnego spotkania serii Live Trading, który prowadzony jest co czwartek o godzinie 15:10 do 16:25 – handel odbywał się zaraz po danych Europejskiego Banku Centralnego oraz danych z USA. Rynek początkowo dość szybko opuścił strefy do zajmowania pozycji, co oznaczało pominięcie okazji – jednak wszystko dało się nadrobić. Niemiecki indeks DAX okazał się walorem, który zrobił dzienny zarobek na odpowiednim poziomie. Dzień zakończony wynikiem +0,55 procent zbliżając się coraz mocniej do poziomu +5 procent na rachunku. 


Live Trading na DAX oraz rynku Forex – co czwartek w Comparic24.tv

W tym wydaniu programu handlu na żywo głównym walorem handlu okazał się niemiecki indeks DAx – choć wszystko początkowo wskazywało na to, że to para walutowa EURUSD okaże się typem dnia. I choć faktycznie okazało się, że para wystrzeliła zgodnie z prezentowanym schematem ruchu – niestety nie dało się tego rozegrać w sposób przedstawiony. Para zbyt szybko wykonała ruch ku górze pozostawiając spóźnionych bez pozycji.

Jednak sytuacja na niemieckim indeksie rozwijała się w późniejszej części na korzyść niewielkiego odbicia – schematu odrabiania strat – co zostało już wykorzystane na złapanie 20 punktów. Sytuacja na rynku była jasna – po mocniejszym zejściu DAX wyhamował w pierwszym momencie spadki sporym obrotem wolumenowym, następnie skupił kolejną część kontraktów na dołku. To spowodowało, że scenariusz wyhamowania oraz wykupienia został wdrożony – zyskując pierwszy impuls wzrostowy ze strefy.

Tym samym zysk na koncie tego dnia to +0,55 procent docierając do ogólnego wyniku na poziomie +4,7 procent. Coraz bliżej do połowy zakładanego wyniku do końca roku (+10%).

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here