Naga MarketsLive Trading w comparic24.tvW najnowszej odsłonie Live Tradingu prowadzonego przez Maksymiliana Bączkowskiego z Comparic24.tv doszło do zmiany głównego formatu. W studio pojawił się gość specjalny, Łukasz Stefanik, który równocześnie będzie próbował osiągnąć wyższą stopę zwrotu. Jak zwracają uwagę traderzy, bieżący tydzień przy swoich skokach zmienności niesie ze sobą wiele ciekawych okazji inwestycyjnych dla inwestorów jedno-sesyjnych (intraday).


Spółki niemieckie, amerykańskie i rynek walut

W trakcie Live Trading Fight, Bączkowski i Stefanik skupiają się głównie na niemieckim indeksie giełdowym DAX i tworzących go spółkach oraz na rynku amerykańskim. Oprócz tego w trakcie analizy rynków na żywo, w trakcie poszukiwania okazji do zajęcia pozycji, poruszono kwestie głównych par walutowych w tym Eurodolara. Zapis transmisji live z wydarzenia, dostępny jest poniżej:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here