Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Podczas kolejnego spotkania serii Live Tradingu, który prowadzony jest co czwartek o godzinie 15:10 do 16:55 – tym razem 13 czerwca 2019 roku, wzięta została pod uwagę sytuacja na niemieckim indeksie DAX oraz na parze walutowej GBP/USD. W międzyczasie analizowana była sytuacja amerykańskiego rynku NASDAQ – który wyraźnie wskazywał, że sentyment dalszych wzrostów zostaje wyczerpany. Sesja zakończona była wynikiem +0,41 procent. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.


Podczas kolejnego spotkania przy handlu online – analizowane były przed wejściem sesji amerykańskiej walory takie jak: DAX, NASDAQ, GBP/USD, Ropa WTI oraz EUR/USD. Finalnie, handel skupił się na dwóch walorach – niemieckim indeksie DAX oraz brytyjskim funcie wobec amerykańskiego dolara. Na uwagę początkowo zasługiwał również amerykański indeks technologiczny NASDAQ, jednak ten nie wygenerował żadnego konkretnego sygnału.

Niemiecki indeks DAX wkroczył w zakres ceny dobrej do zbierania pozycji długich tak, aby wyciągnąć rynek pod górne ograniczenie, jednak finalnie – podczas gdy pozycja zarobiła +10 punktów, amerykańskie indeksy rozpoczęły konsolidację, co oznaczało zanegowanie całościowego podejścia ku górze. Dlatego podjęta została decyzja o zamknięciu pozycji. Następnym walorem był GBP/USD, który wygenerował niewielki sygnał wzrostowy docierając do strefy wsparcia oraz wybraniając tamtejszą sekwencję krótkoterminową.

Dzień zakończył się zyskiem +0,41 procent, co sprawia, że całościowy zysk na koncie od początku Live Tradingu wynosi około 2,8 procent z 10, które założone zostały do końca roku.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAtak na tankowce trzęsie rynkami
Następny artykułKurs dolara odbija przed posiedzeniem Fedu
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here